اخبار ارز دیجیتال

ایران و روسیه انجمن بین‌المللی اقتصاد دیجیتال ایجاد می‌کنند- اخبار اقتصاد جهان – | “” | خبرگزاری “” | “”

ایران و روسیه انجمن بین‌المللی اقتصاد دیجیتال ایجاد می‌کنند- اخبار اقتصاد جهان – | بورس سیگنال “” | خبرگزاری تسنیم | بورس سیگنال “”

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از خبرگزاری تاس، الکساندر براژنیکوف، مدیر اجرایی انجمن اقتصاد کریپتو، هوش مصنوعی و بلاک چین روسیه (RACIB) اعلام کرد که این کشور و ایران در حال ایجاد یک انجمن بین المللی اقتصاد دیجیتال برای کار مشترک بر روی محصولات جدید هستند و 5 تا 6 کشور نیز برای پیوستن به این انجمن اعلام آمادگی کرده‌اند.

براژنیکوف روز پنجشنبه در حاشیه دومین اجلاس “کریپتوفوروم کازان” به تاس گفت: ایران و روسیه توافقنامه‌ای امضا کرده‌اند… ما در حال حاضر در حال ایجاد یک انجمن بین‌المللی اقتصاد دیجیتال هستیم.

وی افزود: هدف این است که اطمینان حاصل شود که این انجمن به اصطلاح ضامن اقدامات مشترک… روسیه، ایران و سایر کشورهای دوست به ویژه در اقتصاد دیجیتال شود.

این مقام روسی در ادامه گفت: این ممکن است به ایجاد یک (ارز دیجیتال مانند) بیت کوین، ایجاد یک استاندارد طلا یا توکن منجر شود. گزینه های زیادی وجود دارد.

مدیر اجرایی انجمن اقتصاد کریپتو، هوش مصنوعی و بلاک چین روسیه افزود: تصور این است که تعدادی از کشورها در سراسر جهان، آماده و متحد شوند تا برای ایجاد محصولی که برای اقتصاد همه کشورها مفید باشد تلاش کنند.

براژنیکوف گفت: این انجمن در سال جاری میلادی ایجاد خواهد شد. وقتی ما آن را ایجاد کنیم، فکر می‌کنم 5 تا 6 کشور به طور همزمان به آن ملحق خواهند شد.

وی با بیان اینکه تجربه ایران برای ایجاد یک ارز دیجیتال مشترک ملی که منافع دو کشور را تامین کند، مفید است، اظهار داشت: تهران می‌تواند به موفقیت‌های جدی خود در این راستا افتخار کند.

انتهای پیام/

 

منبع

در آستانه انتقال به اثبات سهام، بیت‌مین فروش یک ماینر اتریوم جدید را آغاز می‌کند
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 3 =

nobitex
دکمه بازگشت به بالا