اخبار

امکان ویرایش اطلاعات دارندگان سهام عدالت

لطفا برای مشاهده آخرین اخبار بورسی به کانال تلگرام بورس سیگنال مراجعه نمایید.

به گزارش بورس سیگنال، علیرضا صالح، رئیس سازمان خصوصی‌سازی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: حجم یکی از صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله ۲۳ هزار میلیارد تومان بود که ما به مردم با ۲۰ درصد تخفیف به ارزش ۱۶ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان عرضه کردیم.

وی افزود: دومین صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله برای ۴ سهم باقی مانده دولت در ۴ پالایشگاه به ارزش ۲۵ هزار میلیارد تومان است و صندوق سوم باقی مانده سهام دولت در فولاد مبارکه، مس، ایران خودرو و سایپا بوده که آن هم به ارزش ۶۰ تا ۶۵ هزار میلیارد تومان است  که سال گذشته آماده‌سازی آن‌ها را انجام دادیم.

طلا به‌زودی از قله ۱۹۰۰ دلار عبور می‌کند

صالح تاکید کرد: سال گذشته برای خصوصی‌سازی اموال و مردمی کردن دارایی دولت ۲۵ هزار میلیارد تومان عرضه کردیم ولی موفق به فروش نشدیم و تنها  حدود ۳ هزار میلیارد تومان از اموال دولت به فروش رفت. دولت حدود ۶۰ هزار میلیارد تومان برای مولدسازی در نظر گرفته شده است.

وی تاکید کرد: امروز ستاد سهام عدالت در سازمان خصوصی‌سازی با حضور آقا محمدی، رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری تشکیل می‌شود و  امکان ویرایش یک باره اطلاعات دارندگان سهام عدالت که در آزادسازی دچار مشکل شده‌اند، بررسی می‌شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مرحله سوم وام کرونا پرداخت می‌شود؟ / برداشت ۴۲۶ هزار تومان قسط وام کرونا از یارانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + یازده =

دکمه بازگشت به بالا