تحلیل سهام

الان لونا بخریم؟ پیش بینی قیمت ترا کلاسیک (LUNC) – “”

الان لونا بخریم؟ پیش بینی قیمت ترا کلاسیک (LUNC) – بورس سیگنال “”

الان لونا بخریم؟ پیش بینی قیمت ترا کلاسیک (LUNC)

۲۴ شهریور ۱۴۰۱

ترا یک پروژه منبع باز بلاک چین است که به منظور توسعه محصولات و خدمات نسل بعد ساخته شده است. توکن بومی آن پس از سقوط بازار در می ۲۰۲۲ اکنون به  نام ترا کلاسیک تغییر نام داده و با نشانه LUNC شناخته می شود. اگر به آینده ترا کلاسیک علاقه دارید و به دنبال آگاهی از پیش بینی قیمت آن در سال های آینده هستید در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

ترا لونا کلاسیک (LUNC) چیست؟

ترا یک بلاک چین منبع باز است که به توسعه برنامه های غیرمتمرکز و محصولات و خدمات وب ۳ کمک می کند. ترا کلاسیک قبلاً با نام ترا (LUNA) شناخته می شد؛ اما با سقوط قیمت آن، ترا به ترا ۲.۰ (لونا یا ترای فعلی بازار) و ترا کلاسیک (LUNC یا ترای قبلی) تقسیم شد.

ترا کلاسیک چندزنجیره ای است و روی بلاک چین های اتریوم، پالیگان، سولانا و بایننس اسمارت چین فعالیت دارد.

وضعیت فعلی بازار فعلی لونا کلاسیک

هر واحد Luna با نماد اختصاری LUNC یک ارزدیجیتال با قیمت ۰.۰۰۰۲۹۰۱۵ ارزش بازار ۱,۷۸۴,۷۰۳,۳۱۵$ است. قیمت این ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته %-۲۹.۹۷۸۲ تغییر کرده است. در بین تمام ارزهای دیجیتال، Terra Classic رتبه ۳۲ را به خود اختصاص داده است و حجم معاملات روزانه آن ۱,۲۱۶,۴۷۰,۵۳۱$ است.

حداکثر عرضه تراکلاسیک نامشخص است اما ذخیره در گردش آن ۶,۱۵۱,۰۷۲,۶۱۳,۱۶۱  توکن است.

در تاریخ ۱۴ سپتامبر ۲۰۲۲ پس از صدور حکم دستگیری بنیانگذار ترا در کره جنوبی، قیمت توکن ترا بیش از ۴۰ درصد و توکن تراکلاسیک بیش از ۲۰ درصد افت کرد.


پیش بینی قیمت لونا کلاسیک در سال ۲۰۲۲

در این بخش با بررسی اندیکاتورهای تکنیکال احتمال های پیش روی قیمت را بررسی خواهیم کرد.

نمودار سطوح حمایت و مقاومت

نمودار سطوح حمایت و مقاومت

کانال کلتنر که برای تعیین جهت روند به کار می رود نشان دهنده احتمال صعود قیمت است. RSI در نمودار یک روزه بالاتر از سطح ۵۰ قرار دارد اما شیب حرکت آن رو به پایین است. اگر سقوط قیمت رخ نمی داد احتمال افزایش تا سطح ۷۰ با افزایش فعالیت خریداران وجود داشت اما در شرایط فعلی فشار فروش افزایش یافته است.

میانگین های متحرک ۱۰۰ روزه و ۵۰ روزه با اختلاف زیاد پایین تر از قیمت فعلی قرار دارند و روند صعودی اخیر را نشان می دهند. از آنجا که میانگین متحرک ۱۰۰ پایین تر از میانگین متحرک ۵۰ قرار دارد می توان گفت روند کوتاه مدت صعودی تراست. با توجه به فاصله زیاد میانگین های متحرک از کندل ها احتمال تغییرات شدید قیمت در هریک از جهات وجود دارد.

مقاومت های پیش رو ۰.۰۰۰۳۸ دلار، ۰.۰۰۰۴۵ دلار و سپس ۰.۰۰۰۵۳ و ۰.۰۰۰۵۹ دلار هستند. حمایت های نزدیک هم به ترتیب در ۰.۰۰۰۲۸ و ۰.۰۰۰۲۳ دلار و سپس ۰.۰۰۰۱۵ و ۰.۰۰۰۸ دلار حضور دارند. اگر افت قیمت تا زیر سطح ۰.۰۰۰۴ دلار ادامه پیدا کند، سیگنال خرسی قوی ایجاد خواهد شد.

با توجه به حفظ حمایت ها انتظار می رود روند بلندمدت صعودی باشد و تا رسیدن به ۰.۰۰۱ دلار در سال جاری ادامه یابد.


پیش بینی قیمت لونا کلاسیک در سال های آینده

اگر LUNC بتواند سال ۲۰۲۲ را با RSI بالاتر از ۶۰ به پایان برساند روند صعودی آن ادامه خواهد سافت. در این صورت قیمت آن ممکن است تا پایان سال ۲۰۲۳ به ۰.۰۰۲ دلار برسد.

در سال ۲۰۲۴ هاوینگ بیت کوین اتفاق می افتد بنابراین شاهد روند مثبت در بازار به دلیل احساسات مثبت خواهیم بود. در این سال احتمالاً قیمت لونا کلاسیک به ۰.۰۰۳ دلار خواهد رسید.

قیمت تخمینی برای سال ۲۰۲۵ برای ترا کلاسیک ۰.۰۰۵ دلار است. پیش بینی می شود در سال ۲۰۲۶ قیمت تا ۰.۰۰۶ دلار و در سال ۲۰۲۷ تا ۰.۰۰۸ دلار افزایش یابد.

در سال ۲۰۲۸ دوباره هاوینگ بیت کوین رخ خواهد داد و احتمالاً LUNC می تواند تا پایان این سال به ۰.۰۱ دلار دست پیدا کند. پیش بینی قیمت برای سال ۲۰۲۹ محدوده ۰.۰۳ دلار و در سال ۲۰۳۰، حوالی ۰.۰۴ دلار است.

بر این اساس، اگر خریداران ترا کلاسیک دست از سرمایه گذاری در این ارز دیجیتال برندارند و آن را به عنوان یک گزینه مناسب سرمایه گذاری بشناسند احتمالاً تا سال ۲۰۳۰ این ارز دیجیتال می تواند تا ۰.۰۴ دلار افزایش قیمت داشته باشد.

ترا کلاسیک چندزنجیره ای است و روی بلاک چین های اتریوم، پالیگان، سولانا و بایننس اسمارت چین فعالیت دارد.

 


سؤالات متداول

از کجا ترا کلاسیک بخریم؟

خرید و فروش ترا کلاسیک از طریق صرافی های بزرگ بین المللی از جمله بایننس، هوبی، گیت و کوکوین امکان پذیر است.

آیا قیمت لونا کلاسیک می تواند دوباره به اوج تاریخی خود برسد؟

احتمال رسیدن قیمت به اوج تاریخی ۱۱۹.۱۸ دلار بسیار کم است اما در صورت حمایت سرمایه گذاران مقاومت های روانی مهمی شکسته خواهند شد.

آیا قیمت لونا به ۰.۰۰۱ دلار خواهد رسید؟

اگر مومنتوم و روند صعودی بلندمدت لونا حفظ شود، پس از شکسته شدن مقاومت روانی ۰.۰۰۰۵۹ دلار، احتمال رسیدن به ۰.۰۰۱ دلار وجود خواه داشت.

آیا ترا کلاسیک سرمایه گذاری خوبی است؟

لونا کلاسیک یکی از باثبات ترین ارزها در ۴ ماه گذشته بوده و افزایش بیش از ۱۹۰۰ درصدی را تجربه کرده است. قراردادن LUNC در میان گزینه های تحت نظر برای سرمایه گذاری می تواند انتخاب خوبی باشد.

بنیانگذار LUNC کیست؟

دو وون بنیانگذار ترا است که در تاریخ ۱۴ سپتامبر حکم بازداشت او در کره جنوبی به دلیل احتمال شرکت در سقوط قیمت لونا صادر شد.

قیمت لونا کلاسیک را چگونه پیش بینی کنیم؟

از قسمت تحلیل لونا می توانید جدید ترین پیش بینی قیمت لونا را مشاهده کنید.

منبع

شاخص های پر حرف و حدیث توسعه- اخبار اقتصاد ایران - | ""

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا