اخبار ارز دیجیتال

افت توکن‌ های متاورس در بحبوحه اصلاحات بازار ارز دیجیتال

افت توکن‌ های متاورس در بحبوحه اصلاحات بازار ارز دیجیتال

افت توکن‌ های متاورس در بحبوحه اصلاحات بازار ارز دیجیتال

توکن‌ های متاورس در Decentraland، The Sandbox، Enjin Coin و Axie Infinity همگی در ۲۴ ساعت گذشته تقریباً ۶ درصد سقوط کرده‌اند.

در کنار وزنه های سنگین بیت کوین و اتریوم، توکن های متاورس محبوب در ۲۴ ساعت گذشته شکست خورده اند.

Enjin Coin، رمز بومی پلتفرم Enjin از طریق دستاوردهای درون بازی به دست می ‌آید و برای خرید کالاهای مجازی استفاده می‌ شود. این رمز بدترین دستاورد را در بین پروژه‌ های متاورس داشته است که در طول روز ۷.۳۳ درصد ضرر داشته است.

ENJ همچنان در هفته گذشته ۲.۵ درصد افزایش یافته است، اما در حال حاضر با قیمت ۰.۵۰ دلار، بر اساس آمار CoinMarketCap معامله می شود.

ApeCoin در روز گذشته ۶.۴ درصد کاهش یافت و در حال حاضر با قیمت ۴.۵۹ دلار به ازای هر آمار CoinMarketCap تغییر می کند.

APE که در مارس امسال راه اندازی شد، می تواند برای خرید قطعه زمین مجازی در ابتکار عمل متاورس Yuga Labs Otherside استفاده شود. آزمایشگاه یوگا که در سال ۲۰۲۱ تأسیس شد، نهادی است که در پشت ایجاد پروژه بسیار محبوب NFT Bored Ape Yacht Club است.

APE چگونه به بالاترین حد رسید؟

شور و هیجان ناشی از راه اندازی Otherside در ماه آوریل، قیمت APE را به بالاترین حد خود یعنی ۳۹.۴۰ دلار رساند. با این حال، تا حد زیادی باعث ناراحتی سرمایه گذاران شد، این توکن از آن زمان تاکنون ۸۸ درصد از بالاترین رکورد خود سقوط کرده است.

در همین حال، قیمت SAND The Sandbox در ۲۴ ساعت گذشته ۵.۵ درصد کاهش یافته است، و پس از آن MANA از Decentraland قرار دارد که ۵.۱۷ درصد از ارزش خود را در همان بازه زمانی از دست داده است.

Sandbox و Decentraland بازی‌های متاورس مبتنی بر اتریوم هستند که کاربران می‌توانند زمین‌های مجازی را با قیمت‌هایی که گاهی به میلیون‌ها دلار می‌رسد، به دست آورند.

با این حال، هر دو توکن ۸۶ درصد و ۸۵ درصد از زمان رسیدن به بالاترین رکورد خود در پایان نوامبر سال گذشته کاهش یافته اند.

بر اساس آمار CoinMarketCap، AXS Axie Infinity، توکن اصلی پلتفرم بازی بلاک چین همنام، در طول روز ۴.۴ درصد کاهش یافته و با قیمت ۱۴.۰۹ دلار معامله می شود.

از بیت کوین و اتریوم چه خبر؟

طبق اخبار بورس سیگنال “”، بیت کوین در طول روز ۳.۶۵ درصد کاهش یافته است و در زمان انتشار حدود ۲۰۵۵۰ دلار معامله می شود.

اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان از نظر ارزش بازار، در همان بازه زمانی ۳.۵۲ درصد کاهش یافته است و در حال حاضر با قیمت ۱۱۴۵ دلار معامله می شود.
منبع

ورود كراكن به بازار توكن هاى غير مثلى - بورس سیگنال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =

دکمه بازگشت به بالا