اخبار ارز دیجیتال

اطلاعیه صرافی‌های ایرانی؛ تسویه حساب صرافی‌ها در ایام نوروز ۱۴۰۲ چگونه خواهد بود؟

اطلاعیه صرافی‌های ایرانی؛ تسویه حساب صرافی‌ها در ایام نوروز ۱۴۰۲ چگونه خواهد بود؟

با فرا رسیدن ایام نوروز ۱۴۰۲ و تعطیلات رسمی، هر ساله برداشت‌های تومانی از صرافی‌های ایرانی به دلیل عدم فعالیت شاپرک و سیستم پایا با تاخیر انجام می‌شود. در ادامه این مطلب جزییات اطلاعیه‌های هر صرافی را جداگانه توضیح می‌دهیم. توجه داشته باشید این اطلاعیه در خصوص برداشت تومانی است و مربوط به واریز و برداشت رمزارز نیست.


این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های رمز ارز است.


صرافی نوبیتکس

وضعیت تسویه حساب در روزهای تعطیل

 • با توجه به شلوغی شبکه بانکی در روزهای پایانی سال و افزایش نرخ تراکنش های تعیین وضعیت نشده در سیستم بانکی، در صورت نیاز به برداشت ریالی، درخواست خود را قبل از روزهای شلوغ منتهی به تعطیلات ثبت نمایید. تسویه ریالی در ایام تعطیلات مطابق سنوات گذشته ارسال، ولی تسویه آن منوط به فعال بودن پایا در سیستم بانکی و همینطور تسویه شاپرک است.

قابلیت استیکینگ به نوبیتکس اضافه شد

 • قابلیت استیکینگ به صرافی نوبیتکس اضافه شد و طبق گفته این صرافی قرار است در قالب طرح‌های مختلف ارائه شود. این قابلیت هم‌اکنون در نسخه‌ی آزمایشی خود است و در ادامه طرح‌ها و توکن‌های بیشتری به این قابلیت اضافه خواهند شد. این قابلیت در نسخه‌ی وبسایت نوبیتکس در دسترس است و به زودی در اپلیکیشن‌های اندروید و iOS در دسترس خواهد بود.

حذف بازار BUSD از این صرافی

 • با توجه به وضعیت پروژه‌ی توکن BUSD و آینده‌ی نامعلوم آن، بازار این رمزارز در نوبیتکس طی یک هفته‌ی آینده بسته خواهد شد. امکان واریز توکن BUSD به نوبیتکس از همین لحظه متوقف شده است؛ اما برداشت آن از نوبیتکس همچنان امکان‌پذیر است. با توجه به نکات گفته‌شده در صورتی که از این به بعد توکن BUSD را به نوبیتکس واریز کنید، واریزی شما مشمول شرایط و فرآیند بازیابی خواهد شد.

گزارش سال ۲۰۲۲ نوبیتکس منتشر شد

 • صرافی نوبیتکس گزارش سال ۲۰۲۲ خود را منتشر کرد. برای مشاهده این گزارش به این لینک مراجعه کنید.

صرافی تبدیل

تسویه حساب در روزهای تعطیل

 • در روزهای ۱ تا ۵ فروردین فقط یک سیکل بانکی جهت تسویه‌های بانکی وجود دارد. با توجه به حجم تراکنش‌ها در این روزها، این احتمال وجود دارد که واریز مبلغ به حساب بانکی با تاخیر مواجه شود. ممکن است این تاخیر برای تسویه‌های بانک‌های دارای برداشت آنی نیز وجود داشته باشد. تسویه‌ها از روز ۶ام فروردین طبق روال قبل انجام خواهد شد.

جشنواره عیدی میلیونی

 • در بازه‌ی ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۲، با دعوت از دوستان خود به ثبت‌نام و احراز هویت در صرافی تبدیل ۱۵۰.۰۰۰.۰۰۰ بیبی دوج آنی دریافت کنید. همچنین می‌توانید با انجام اولین معامله در بازارهای معاملاتی یا خرید آسان صرافی تبدیل ۱۵۰.۰۰۰.۰۰۰ بیبی دوج هدیه بگیرید. همچنین می‌توانید با انجام اولین معامله در بازارهای معاملاتی یا خرید آسان صرافی تبدیل ۱۵۰ میلیون بیبی‌دوج عیدی بگیرید.

تترلند

تسویه حساب در روزهای نوروز ۱۴۰۲

 • آخرین سیکل تسویه تومانی تترلند در سال ۱۴۰۱ روز یکشنبه ۲۸ اسفند خواهد بود. چنانچه شاپرک و پرداخت‌یاری وجوه را در روز ۲۹ اسفند تسویه کنند، تسویه در روز ۲۹ اسفند هم انجام خواهد شد. در صورت نیاز به برداشت تومان پیش از شروع سال نو، درخواست برداشت و تسویه تومان را هرچه سریع‌تر ثبت کنید و این فرایند را به ساعات پایانی موکول نکنید. به‌دلیل اینکه شاپرک و پرداخت‌یاری وجوه را در بازه زمانی ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ تا ۴ فروردین ۱۴۰۲ تسویه نمی‌کنند، اولین سیکل تسویه تومانی تترلند در سال ۱۴۰۲ برای تمامی بانک‌ها (حتی بانک‌هایی که تسویه فوری دریافت می‌کنند)، ساعت ۱۳:۴۵ روز ۵ فروردین ۱۴۰۲ خواهد بود. تسویه تتر طبق روال عادی تمام ایام سال بدون هیچ تغییری انجام خواهد شد.

صرافی رمزینکس

تسویه تومانی در روزهای تعطیل

 • طبق اعلام بانک مرکزی و شاپرک طی روزهای یکم تا چهارم فروردین ماه تسویه طی سیکل‌های پایا انجام نخواهد شد، برهمین اساس تسویه ریالی طبق روال عادی سیکل پایا در روز ۲۹ اسفند ماه برقرار است. تسویه ریالی در روزهای یکم تا چهارم فرودین ۱۴۰۲، منوط به برقراری سیکل‌‌های پایا و تسویه پرداختیاری شاپرک است.

صرافی اکسبیتو

تسویه حساب‌های ریالی در تعطیلات

 • با توجه به عدم تسویه حساب شبکه بانکی شاپرک و تعطیلی بانک‌ها در تعطیلات نوروز ۱۴۰۲، مطابق سنوات گذشته، تسویه حساب‌های ریالی در اولین روز کاری سال جدید (در تاریخ ۵ فروردین ۱۴۰۲) انجام خواهد شد. در صورت نیاز به برداشت وجوه ریالی و نقد کردن پول موجود در کیف پول اکسبیتو، درخواست خود را پیش از آخرین روز کاری (یکشنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۱) ثبت نمایید. تا مبالغ مورد نیاز شما به حساب بانکی اضافه شده در اکسبیتو واریز شود.

صرافی والکس

وضعیت برداشت تومانی در روزهای تعطیل

 • سیکل پایا تا روز ۲۸ اسفند طبق روال معمول انجام می‌شود. همچنین درخواست‌های برداشت ریالی‌ای که در روزهای ۲۹ اسفند تا ۴ فروردین ۱۴۰۲ ثبت می‌شوند از روز ۵ فروردین و براساس روال معمول انجام خواهند شد.

صرافی تریتکس

تسویه ریالی در ایام تعطیلات نوروز

 • براساس اعلامیه بانک مرکزی و شاپرک در روز ۲۹ اسفند، تسویه ریالی مطابق با روال عادی سیکل پایاست. در روزهای یکم تا چهارم فروردین به دلیل عدم برقراری سیکل‌های پایا، تسویه ریالی امکان‌پذیر نیست و تمامی برداشت‌های ثبت شده در این بازه زمانی در روز پنجم فروردین و مطابق با روال قبل تسویه خواهد شد.

فرهاد اکسچنج

برداشت ریال از کیف پول

 • واریز ریال به حساب‌های بانکی در نوروز ۱۴۰۲ توسط شاپرک به این صورت می‌باشد. اولین سیکل پایا طی ایام نوروز در تاریخ ۳ فروردین، دومین واریز در تاریخ ۴ فروردین و سومین واریز در تاریخ ۵ فروردین ۱۴۰۲ خواهد بود. بنابراین با عنایت به این موضوع که در تاریخ‌های ۲۹ اسفند الی ۵ فروردین و ۱۲ و ۱۳ فروردین، تعطیلات رسمی عید نوروز را پیش‌رو داشته و طبعا سیکل پایا از سمت بانک با تاخیر بیشتری همراه است، در صورتی که قصد فروش ارز و یا برداشت ریال از کیف پول فرهاد اکسچنج را دارید، حتما تا قبل از شروع تعطیلات (۲۸ اسفند) اقدام به ثبت سفارش نمایید.
 • ضمنا در ایام تعطیلات، ثبت هرگونه تراکنش و همچنین واریز ارزهای الکترونیکی و دیجیتال از سمت سایت فرهاد اکسچنج، بدون مشکل انجام خواهد شد.

ارزینجا

برنامه زمانبندی تسویه های ریالی

 • تسویه به تمام حساب های بانکی، به صورت پایا انجام می‌گیرد که به دلیل غیر فعال بودن سرویس شبکه پایا از تاریخ ۱ فروردین ماه الی ۴ فروردین ماه ، تسویه ها در روز ۵ فروردین ماه ۱۴۰۲ انجام خواهد شد.

سلام کریپتو

آخرین روز تسویه ریالی

 • آخرین روز تسویه‌های ریالی در سال جاری، ۲۸ اسفندماه ساعت ۱۴ عصر می‌باشد. در صورت نیاز به برداشت تومان پیش از شروع سال نو، درخواست برداشت و تسویه تومان را هرچه سریع‌تر ثبت کنید و این فرایند را به ساعات پایانی موکول نکنید. اولین سیکل تسویه تومانی سلام کریپتو در سال ۱۴۰۲ برای تمامی بانک‌ها (حتی بانک‌هایی که تسویه فوری دریافت می‌کنند)، ساعت ۱۳:۴۵ روز ۵ فروردین۱۴۰۲ خواهد بود.
 • دریافت و برداشت بیت کوین و رمزارزها و همچنین فرآیندهای خرید و فروش آنها، همانند قبل به صورت ۲۴ ساعته و اتومات از طریق پلتفرم معاملاتی سلام کریپتو قابل انجام می‌باشد.

توایکس

توقف و حذف معاملات WABI و HNT

 • معاملات دو رمز ارز WABI و HNT در صرافی توایکس، در تاریخ ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ متوقف خواهد شد. واریز توکن HNT از تاریخ ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ در ساعت ۱۸ غیر فعال خواهد شد در صورت واریز بعد از این تاریخ این توکن در حساب کاربری شما دریافت نمی‌شود و امکان بازیابی وجود ندارد. توکن HNT از تاریخ ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ ساعت ۱۹ تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۴/۰۲ قابل برداشت می‌باشد. امکان واریز رمز ارز WABI بعد از تاریخ ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ ساعت ۱۸ وجود نخواهد داشت. برداشت توکن های WABI از توایکس تا ساعت ۱۹ تاریخ ۱۴۰۲/۰۴/۰۲ پشتیبانی می‌شود. این توکن‌ها در ساعت ۱۲:۰۰ تاریخ ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ از لیست ارزهای توایکس حذف خواهد شد.

برای مشاهده بهترین قیمت خرید و فروش رمز ارزها در صرافی‌های ایرانی به این صفحه مراجعه کنید: مقایسه قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها

منبع

برای اولین بار تراکنش دوج کوین بدون اینترنت و از طریق ارتباطات رادیویی انجام شد | بورس سیگنال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − یک =

دکمه بازگشت به بالا