اخبار بورسی

اصلاح ناچیز 794 واحدیِ شاخص بورس- اخبار اقتصادی – اخبار تسنیم

خبرنگار اقتصادی ، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه 9میلیارد و 669میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش 10هزار و 661میلیارد تومان در یک میلیون و 426هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت 794واحدی در ارتفاع یک میلیون و 118 هزار و 118واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر منفی بر دماسنج بازار سهام در روز جاری نیز به نام نمادهای شرکت‌های صنایع پتروشیمی خلیج فارس، معدنی و صنعتی گل گهر و مخابرات ایران شد و در مقابل شرکت‌های ملی صنایع مس ایران، گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید و گسترش نفت و گاز پارسیان با رشد خود مانع افت بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

پذیره‌نویسی صندوق اوراق دولتی با ساختار ETF در فرابورس- اخبار بازار سهام | بورس - | ""

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 2 میلیارد و 784میلیون ورقه به‌ارزش 10هزار و 564میلیارد تومان در 605هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 21واحد افت کرد و در ارتفاع 12هزار و 563واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر منفی بر شاخص فرابورس در روز جاری نیز به نام نمادهای شرکت‌های سرمایه‌گذاری صبا تامین، فولاد هرمزگان جنوب و تولید نیروی برق دماوند شد و در مقابل شرکت‌های سنگ‌آهن گهر زمین، پتروشیمی زاگرس و توکاریل با رشد خود مانع افت بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

مراحل مستندسازی واگذاری سرخابی‌ها بررسی شد- اخبار بازار سهام | بورس - اخبار اقتصادی تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا