اخبار بورسی

استراحت شاخص بورس در یک قدمی ارتفاع 1.6 میلیون واحد- اخبار بازار سهام | بورس – | “”

استراحت شاخص بورس در یک قدمی ارتفاع 1.6 میلیون واحد- اخبار بازار سهام | بورس – | بورس سیگنال “”

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه بیش از 17میلیارد و 121میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 9هزار و 413میلیارد تومان در بیش از 725هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت هزار و 910واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 591هزار و 373واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر منفی بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های معدنی و صنعتی گل گهر، ملی صنایع مس ایران و پتروشیمی نوری شد و در مقابل شرکت‌های ایران خودرو، سایپا و کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با رشد خود مانع افت بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 6میلیارد و 679میلیون ورقه به‌ارزش 6هزار و 587میلیارد تومان در 379هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 31واحد رشد کرد و در ارتفاع 19هزار و 377واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر مثبت بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی پالایش نفت لاوان، سرمایه‌گذاری صبا تامین و بهمن دیزل و بیشترین اثر منفی بر این نماگر به نام شرکتهای پلیمر آریا ساسول، پتروشیمی مارون و سنگ آهن گهر زمین شد.

انتهای پیام/

منبع

پاسخ قربان‌زاده به احمد توکلی: اثبات کنید کدام واگذاری یک سال اخیر با تخلف همراه بوده است- اخبار اقتصاد ایران - | ""

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 4 =

دکمه بازگشت به بالا