اخبار بورسی

استراحت شاخص بورس در ارتفاع 1.4 میلیون واحد- اخبار بازار سهام | بورس – | “”

استراحت شاخص بورس در ارتفاع 1.4 میلیون واحد- اخبار بازار سهام | بورس – | بورس سیگنال “”

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه بیش از 7میلیارد و 665میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 3هزار و 880میلیارد تومان در بیش از 391هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت 6هزار و 937واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 419هزار و 157واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر منفی بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران و سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی شد و در مقابل شرکت‌های پالایش نفت اصفهان، پتروشیمی خارک و پتروشیمی فناوران با رشد خود مانع افت بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 3میلیارد و 842میلیون ورقه به‌ارزش 13هزار و 414میلیارد تومان در 184هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 17واحد افت کرد و در ارتفاع 18هزار و 523واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر منفی بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی پالایش نفت لاوان، آهن و فولاد غدیر ایرانیان و تولید نیروی برق دماوند، و بیشترین اثر مثبت بر این نماگر به نام شرکتهای پترشیمی زاگرس، پلیمر آریا ساسول و بیمه اتکایی ایرانیان شد.

انتهای پیام/

منبع

بازارگردانی 4 نماد معاملاتی فردا در فرابورس آغاز می‌شود- اخبار بازار سهام | بورس - اخبار اقتصادی تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =

دکمه بازگشت به بالا