اخبار بورسی

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز 99/02/29- اخبار اقتصادی – اخبار تسنیم

به گزارش خبرنگار اقتصادی #بورس سیگنال و به نقل از خبرگزاری تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد 23هزار و 75واحدی در ارتفاع یک میلیون و 43هزار و 292واحد به کار خود پایان داد و بیش از یک میلیون و 363هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد 26هزار و 331واحدی در ارتفاع 994هزار و 791واحد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های صنایع کاشی و سرامیک سینا، سرمایه‌گذاری خوارزمی و سرمایه‌گذاری ساختمان ایران امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های فنرسازی زر، کمک فنر ایندامین و تولید محور خودرو بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

مجلس پیگیر برخورد با متخلفان بورس است- اخبار بازار سهام | بورس - اخبار اقتصادی تسنیم

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 3میلیارد و 627میلیون ورقه به‌ارزش 5207میلیارد تومان در 736هزار و 845نوبت، شاخص فرابورس(آیفکس) 279واحد رشد کرد و در ارتفاع 11هزار و 235واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری مسکن پردیس، گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و شیر پاستوریزه پگاه فارس بیشترین رشد را داشتند و انواع اوراق تسهیلات مسکن به همراه شرکت‌های پالایش نفت شیراز، توسعه حمل و نقل ریلی پارسیان و سیمان لار سبزوار بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز 1400/04/27- اخبار بازار سهام | بورس - اخبار اقتصادی تسنیم
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

nobitex
دکمه بازگشت به بالا