اخبار بورسی

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز 99/02/28- اخبار اقتصادی – اخبار تسنیم

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز 99/02/28- اخبار اقتصادی – اخبار تسنیم

به گزارش خبرنگار اقتصادی #بورس سیگنال و به نقل از خبرگزاری تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با افت 19هزار و 480واحدی در ارتفاع 967هزار و 994واحد به کار خود پایان داد و تعداد 10 و 691میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش 10هزار و 506میلیارد تومان در یک میلیون و 313 هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های سالمین، کارخانجات داروپخش و سرمایه‌گذاری آتیه دماوند امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار و در مقابل سهامداران شرکت‌های سیمان شاهرود، معدنی و صنعتی چادرملو و نفت بهران نیز بیشترین افت را در سبد سهام خود داشتند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 2 میلیارد و 846میلیون ورقه به‌ارزش 4هزار و 158میلیارد تومان در 490هزار نوبت، شاخص فرابورس(آیفکس) 106واحد افت کرد و در ارتفاع 10 هزار و 955واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز دارندگان انواع اوراق تسهیلات مسکن به همراه سهامداران شرکت‌های گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، کشت و صنعت دشت خرمدره و داروسازی تولید دارو افزایش قیمت را داشتند و در مقابل انواع اوراق تسهیلات مسکن به همراه شرکت‌‌های لیزینگ ایران و شرق، سیمان لار و فرابورس ایران هم بیشترین افت قیمت را شاهد بودند.

انتهای پیام/

اصلاح ریزساختار بازار صندوق‌های قابل معامله از امروز- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + هفت =

دکمه بازگشت به بالا