اخبار بورسی

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز 99/03/21- اخبار اقتصادی – اخبار تسنیم

خبرنگار اقتصادی ، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد 35هزار و 559واحدی در ارتفاع یک میلیون و 153هزار و 677واحد به کار خود پایان داد و بیش از 10میلیارد و 513میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 10هزار و 440میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و 440هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های فرآورده‌های نسوز ایران، کارتن ایران و داده‌پردازی ایران امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های خوراک دام پارس، فرآورده‌های غذایی و قند پیرانشهر و نیروترانس بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

ثبت اطلاعات خریداران سیمان در سامانه جامع انبارها الزامی شد- اخبار بازار سهام | بورس - اخبار اقتصادی تسنیم

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم معامله 2میلیارد و 650میلیون ورقه به‌ارزش 4708میلیارد تومان در 648هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 305واحد رشد کرد و در ارتفاع 12هزار و 870واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های هلدینگ صنایع خاورمیانه، پتروشیمی تندگویان و ریل پرداز سیر بیشترین رشد را داشتند و انواع اوراق تسهیلات مسکن به همراه شرکت‌های گروه صنایع کاغذ پارس، بیمه کوثر و مبین وان کیش بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.

آغاز و تمدید بازارگردانی 2 شرکت در بورس- اخبار بازار سهام | بورس - اخبار اقتصادی تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =

دکمه بازگشت به بالا