اخبار بورسی

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز 99/03/19- اخبار اقتصادی – اخبار تسنیم

خبرنگار اقتصادی ، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد 2هزار و 118واحدی در ارتفاع یک میلیون و 118هزار واحد به کار خود پایان داد و بیش از 10میلیارد و 715میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 13هزار و 698میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و 747هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های قند لرستان، فرآورده‌های غذایی و قند پیرانشهر و پتروشیمی خراسان امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های رینگ‌سازی مشهد، قند اصفهان و صنایع آذرآب بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

رشد 43هزارواحدی شاخص بورس در هفته‌ای که گذشت- اخبار بازار سهام | بورس - اخبار اقتصادی تسنیم

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم معامله 3 میلیارد و 503میلیون ورقه به‌ارزش 6131میلیارد تومان در 695هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 91واحد رشد کرد و در ارتفاع 12هزار و 585واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های اعتباری ملل، توسعه خدمات دریایی و بندری سینا و کشاورزی و دامپروری بینالود بیشترین رشد را داشتند و انواع اوراق تسهیلات مسکن به همراه شرکت‌های گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، پخش البرز و کشت و صنعت شهداب ناب خراسان بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.

افت شاخص در نخستین روز کاری رئیس جدید سازمان بورس- اخبار بازار سهام | بورس - اخبار اقتصادی تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − دو =

دکمه بازگشت به بالا