اخبار بورسی

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز 1400/01/21- اخبار بازار سهام | بورس – اخبار اقتصادی تسنیم

خبرنگار اقتصادی ، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت 9هزار و 151واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 240هزار و 759واحد به کار خود پایان داد و بیش از یک میلیارد و 476میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر یک هزار و 621میلیارد تومان در بیش از 182هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های لبنیات پاک، ایران مرینوس و تامین سرمایه امین بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های تولیدی فولاد سپید فراب کویر، سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی و تامین سرمایه لوتوس پارسیان بیشترین افت را تجربه کردند.

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز 99/08/18- اخبار بازار سهام | بورس - اخبار اقتصادی تسنیم

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 793میلیون ورقه به‌ارزش 6میلیارد و 619میلیون تومان در 83هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 72واحد افت کرد و در ارتفاع 17هزار و 852واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های برق و انرژی پیوند گستر پارس، مدیریت انرژی امید تابان هور و تولید برق ماهتاب کهنوج بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های پلیمر آریا ساسول، توسعه خدمات دریایی بندری سینا و گروه توسعه مالی مهر آیندگان بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

شاخص بورس از نفس افتاد- اخبار بازار سهام | بورس - اخبار اقتصادی تسنیم
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 2 =

nobitex
دکمه بازگشت به بالا