اخبار بورسی

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز 1400/01/16- اخبار بازار سهام | بورس – اخبار اقتصادی تسنیم

خبرنگار اقتصادی ، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت 6هزار و 733واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 262هزار و 745واحد  به کار خود پایان داد و بیش از 4میلیارد و 140میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 4 هزار و 136میلیارد تومان در بیش از 468هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های سیمرغ، سیمان مازندران و صنایع سیمان دشتستان بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های صنعتی ایران خودرو، سیمان آرتا توسعه صنعت و سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 945میلیون ورقه به‌ارزش 35 هزار و 964میلیارد تومان در 111هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 12واحد رشد کرد و در ارتفاع 17هزار و 919واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های بیمه پاسارگاد، سرمایه‌گذاری صبا تامین و سیمان لار سبزوار بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های صنایع ماشین‌های اداری ایران، مدیریت انرژی امید تابان هور و پتروشیمی تندگویان بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

رکورد شکنی ارزش معاملات بورس ادامه دارد/ ارزش معاملات از 23 هزار میلیارد تومان گذشت- اخبار بازار سهام | بورس - | | خبرگزاری |
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =

nobitex
دکمه بازگشت به بالا