اخبار بورسی

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز 99/11/05- اخبار بازار سهام | بورس – اخبار اقتصادی تسنیم

خبرنگار اقتصادی ، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با رشد 12هزار و5722واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 234هزار و 643واحد به کار خود پایان داد و بیش از 17میلیارد و 198میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 15هزار و 636میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و 705هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های صنایع پتروشیمی خلیج فارس، سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کارکنان بانک‌ها و قند نیشابور بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های شکر شاهرود، موتورسازان تراکتورسازی ایران و سرمایه‌گذاری بهمن بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز 99/09/24- اخبار بازار سهام | بورس - اخبار اقتصادی تسنیم

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 3میلیارد و 421میلیون ورقه به‌ارزش 7هزار و 977میلیارد تومان در 768هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 149واحد افت کرد و در ارتفاع 18هزار و 297واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های بازرگانی و تولیدی مرجان کار، نفت ایرانول و سرمایه‌گذاری تدبیرگران فارس و خوزستان بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های صنعتی مینو، آ.س.پ و سرمایه‌گذاری آوا نوین بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

فروش 72 و 81 میلیاردی آبی و قرمزها در 5 روز پذیره‌نویسی سهام- اخبار بازار سهام | بورس - | ""

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =

دکمه بازگشت به بالا