اخبار بورسی

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز 99/03/11- اخبار اقتصادی – اخبار تسنیم

به گزارش خبرنگار اقتصادی #بورس سیگنال و به نقل از خبرگزاری تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با افت 3هزار و 83واحدی در ارتفاع 970هزار و 411واحد به کار خود پایان داد و تعداد 12میلیارد و 624میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش 9هزار و 526میلیارد تومان در یک میلیون و 338هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری توسعه آذربایجان، قطعات اتومبیل ایران و معدنی دماوند امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار و در مقابل سهامداران شرکت‌های مس شهید باهنر، شیر پاستوریزه پگاه خراسان و صنایع آذرآب نیز بیشترین افت را در سبد سهام خود داشتند.

از چهارمین عرضه اولیه امسال چهارشنبه آینده رونمایی می‌شود- اخبار بازار سهام | بورس - اخبار اقتصادی تسنیم

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 2 میلیارد و 610میلیون ورقه به‌ارزش 4هزار و 694میلیارد تومان در 592هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 31واحد افت کرد و در ارتفاع 11 هزار و 216واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های داروسازی تولید دارو، کشت و دامداری فکا و سنگ آهن گهر زمین افزایش قیمت را داشتند و در مقابل شرکت‌‌های گسترش سرمایه‌گذاری ایرانیان، گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و زرین معدن آسیا هم بیشترین افت قیمت را شاهد بودند.

شاخص بورس 6 هزار واحد رشد کرد- اخبار بازار سهام | بورس - | ""

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + یک =

دکمه بازگشت به بالا