اخبار بورسی

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز 99/10/06- اخبار بازار سهام | بورس – اخبار اقتصادی تسنیم

خبرنگار اقتصادی ، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار با افت 24هزار و 340واحدی در ارتفاع یک میلیون و 423هزار و 573واحد به کار خود پایان داد و بیش از 9میلیارد و 214میلیون سهم و حق‌تقدم به‌‌ارزش 12هزار و 356میلیارد تومان در 2 میلیارد و 188هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های دارویی لقمان، داروسازی جابرابن حیان و سرمایه‌گذاری توسعه آذربایجان بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های بهنوش ایران، تولید محور خودرو و پالایش نفت بندر عباس بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 3 میلیارد و 770میلیون ورقه به‌ارزش 6هزار و 685میلیارد تومان در یک میلیون و 52هزار نوبت، آیفکس 69واحد افت کرد و در ارتفاع 20هزار و 73واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های پتروشیمی ارومیه، فرآورده‌های غذایی و قند چهارمحال و سرمایه‌گذاری مسکن الوند بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های توسعه خدمات دریایی و بندری سینا، کشت و صنعت دست خرمدره و برق و انرژی پیوند گستر پارس بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

بخشی از سهام 9 شرکت به تامین اجتماعی داده می‌شود- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =

دکمه بازگشت به بالا