اخبار بورسی

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز 99/02/31- اخبار اقتصادی – اخبار تسنیم

به گزارش خبرنگار اقتصادی #بورس سیگنال و به نقل از خبرگزاری تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با افت 16هزار و 291واحدی در ارتفاع 985هزار و به کار خود پایان داد و تعداد 8 میلیارد و 644میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش 10هزار و 170میلیارد تومان در یک میلیون و 279هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های پلی پروپیلن جم، واسپاری ملت و قند اصفهان امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار و در مقابل سهامداران شرکت‌های لیزینگ ایران، داده گستر عصر نوین و پارس مینو نیز بیشترین افت را در سبد سهام خود داشتند.

کاهش 80 درصدی مالیات بر نقل و انتقال سهام در صورت تصویب سران قوا- اخبار بازار سهام | بورس - | ""

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 2 میلیارد و 495میلیون ورقه به‌ارزش 3هزار و 688میلیارد تومان در 617هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 182واحد افت کرد و در ارتفاع 11هزار و 108واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری توسعه گوهران امید، داروسازی سبحان انکولوژی و هتل پارسیان کوثر اصفهان افزایش قیمت را داشتند و در مقابل انواع اوراق تسهیلات مسکن به همراه شرکت‌‌های گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، آتیه داده پرداز و پالایش نفت لاوان هم بیشترین افت قیمت را شاهد بودند.

شاخص بورس 21 هزار واحد رشد کرد- اخبار بازار سهام | بورس - اخبار اقتصادی تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا