اخبار اقتصادی

از هر 4 نفر در انگلیس یک نفر وسایل گرمایشی خود را در زمستان روشن نمی‌کند- اخبار اقتصاد جهان – | “”

از هر 4 نفر در انگلیس یک نفر وسایل گرمایشی خود را در زمستان روشن نمی‌کند- اخبار اقتصاد جهان – | بورس سیگنال “”

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه ایندیپندنت روز دوشنبه به نقل از شرکت تحقیقاتی ساوانتا کامرس Savanta ComRes در گزارشی اعلام کرد که تقریباً از هر چهار فرد بزرگسال در بریتانیا یک نفر قصد ندارد سیستم گرمایشی خود را در زمستان امسال روشن کند چرا که قبوض انرژی به شدت در حال افزایش است.

بر اساس نتایج یک نظرسنجی که توسط این شرکت تحقیقاتی در 29 و 30 ژوئیه انجام شد، قبل از اعلام سقف قیمت جدید برای قبوض انرژی در انگلیس، درصد افرادی که قصد ندارند سیستم گرمایش منزل خود را روشن کنند در میان والدینی که فرزندان زیر 18 سال دارند، حتی بیشتر است.

این مطالعه نشان می دهد که 23 درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی (بیش از 2000 بزرگسال) گفتند که به هیچ وجه وسایل گرمایشی خود را روشن نمی کنند.

بر اساس این گزارش، از هر 10 نفر 7 نفر (69%) اعلام کردند که وسایل گرمایشی خود را کمتر روشن می کنند و از هر 10 نفر 1 نفر (11%) اعلام کردند که وام می گیرند و این رقم برای افراد زیر 18 سال (17%) بود.

این تحقیق در بحبوحه هشدارها درباره زمستان سخت امسال در حالی صورت گرفت که سقف قیمت انرژی تا اکتبر 80 درصد افزایش می یابد و میانگین صورتحساب سالانه یک خانوار را از 1971 پوند به 3549 پوند (2300 دلار به 4150 دلار) می رساند.

به گزارش ایندیپندنت، اعضای حزب لیبرال دموکرات که این نظرسنجی را انجام داده‌اند، هشدار دادند که خانواده‌های بریتانیایی مجبور به انتخاب‌های دشوار هستند، چرا که این کشور «در آستانه بدترین بحران هزینه زندگی” در یک قرن اخیر است.

 کریستین ژاردین، سخنگوی دفتر این حزب گفت: خانواده ها و مستمری بگیران در سراسر کشور تصمیمات دلخراشی می گیرند چرا که دولت نتوانسته آنها را نجات دهد.

ژاردین هشدار داد که تا وقوع یک “فاجعه اقتصادی” “فقط یک ماه دیگر” باقی مانده است و مقصر آن “دولت زامبی در وست مینستر” است.

انتهای پیام/

منبع

تسلا درآمد سه ماهه سوم خود را منتشر کرد؛ آیا بیت کوین فروخته؟ - ""
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

nobitex
دکمه بازگشت به بالا