اخبار ارز دیجیتال

ارزهای دیجیتال پیشتاز در رالی ۲۴ ساعته! – ارز دیجیتال نیوز

ارزهای دیجیتال پیشتاز در رالی ۲۴ ساعته! – ارز دیجیتال نیوز

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

ارز دیجیتال آوه پرسودترین ارز 24 ساعت اخیر شد. بنابرگزارش سایت کوین مارکت کپ، ارز دیجیتال آوه (aave) در 24 ساعت اخیر پیشتاز ارزهای دیجیتال بوده و توانسته با حدود 8 درصد سود در صدر لیست پرسودترین ارزهای دیجیتال قرار گیرد؛ و ارزهای convex finance با 7.11% و curve dao token با 5.77% به ترتیب در جایگاه دوم و سوم فهرست برترین ارزهای دیجیتال قرار گرفته‌اند.

بیت کوین سقوط قیمتی مجددی داشته و به پیروی از او بازار ارزهای دیجیتال همچنان سقوط و ریزش زیادی را تجربه کرده است. اما در زمان انتشار این خبر، داده‌ها حاکی از آن است که بیت کوین در 24 ساعت اخیر 0.37% رشد داشته و در محدوده 19 هزار دلار در نوسان است. اتریوم، دومین ارز پرطرفدار نیز، 1.00% رشد داشته و همچنان در محدوده هزار دلار خریدو فروش می‌شود.

از سویی دیگر، قیمت برخی از ارزها باتوجه به بازار نزولی افت می‌کند که در این میان، ارز دیجیتال تزوس (tezos) و لوپرینگ (loopring) هرکدام با حدود 3 درصد ریزش پر ضررترین ارزها در 24 ساعت اخیر بوده‌اند و پس از آن، ارز کاوا (kava) و چیلیز (chiliz) هرکدام با حدود 2 درصد ریزش، 4 ارز پر ضرر 24 ساعت اخیر شده‌اند و نام آنها در فهرست بدترین ارزهای دیجیتال لیست شده است.

منبع کوین مارکت کپ

منبع

از کاهش قیمت بیت کوین هم سود کنید! - ارز دیجیتال نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =

دکمه بازگشت به بالا