اخبار ارز دیجیتال

ارزش بازار بایننس یو اس دی یک میلیارد دلار از هفته گذشته کمتر شد! – “”

ارزش بازار بایننس یو اس دی یک میلیارد دلار از هفته گذشته کمتر شد! – بورس سیگنال “”

ارزش بازار بایننس یو اس دی یک میلیارد دلار از هفته گذشته کمتر شد!

استیبل کوین بایننس یو اس دی شاهد کاهش شدید ارزش بازار در میان نگرانی‌ های پرداخت بدهی و سوء مدیریت است.

نگرانی های پرداخت بدهی صرافی بایننس، افزایش مقررات ارز دیجیتال و موارد مشکوک این صرافی، ارزش بازار BUSD را از بین می برد.

استیبل کوین ‌ها به ارائه توکن ‌های وابسته به دلار آمریکا در صنعت بی‌ ثبات بازار کریپتو کمک می‌ کنند. در بازارهای صعودی، با هجوم سرمایه گذاران به سمت دارایی های بی ثبات تر، ارزش بازار استیبل کوین ها کاهش می یابد. اما در بازارهای نزولی، سرمایه ‌گذاران به دنبال سرپناهی هستند که کمتر دارایی‌ هایشان دچار نوسان شود. بنابراین به سرمایه گذاری در استیبل کوین ها روی می آورند.

ترس فقدان شفافیت استیبل کوین باعث کاهش قابل توجه ارزش بایننس یو اس دی شد.

ارزش بازار بایننس یو اس دی ضربه بزرگی می خورد

ارزش بازار BUSD در ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۲ به طور قابل توجهی افزایش یافت. با این حال این دستاوردها ناشی از تصمیم بایننس برای مبادله اجباری دارندگان USDC صرافی با استیبل کوین خود بود. از آن زمان این دستاوردها از بین رفت. در آن زمان، به دلیل این مبادلات ۳ میلیارد دلار از ارزش بازار USDC کاهش یافت.

ارزش بازار بایننس یو اس دی به دلیل مشکلات مربوط به مدیریت استیبل کوین ها به کاهش خود ادامه داد. در حالی که بایننس گزارش‌ های مبنی بر عدم حمایت استیبل کوین را تکذیب می کند، ترس سرمایه‌گذاران منجر به کاهش بزرگی در BUSD شد.

طبق گزارشات بورس سیگنال “” در ۲۶ ژانویه کل ارزش بازار برای استیبل کوین‌ هایی مثل تتر، یو ‌اس ‌دی کوین، BUSD و دای بیش از ۱۳۱میلیارد دلار بود.

به گفته Nansen، عرضه گردشی بایننس یو‌ اس ‌دی در ۲۵ ژانویه به ۱۵.۴ میلیارد دلار کاهش یافت. این کاهش نشان دهنده کاهش ۱ میلیارد دلاری نسبت به هفته قبل و ۲ میلیارد دلاری در مقایسه با دسامبر ۲۰۲۲ است.


منبع

باهاما 3.5 میلیارد دلار از دارایی‌های صرافی FTX را توقیف کرده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − سه =

دکمه بازگشت به بالا