اخبار بورسی

ارائه بسته 10 بندی حمایتی بورس، بیانگر اراده جدی دولت برای سودآوری در تولید است- اخبار اقتصاد ایران – | “”

ارائه بسته 10 بندی حمایتی بورس، بیانگر اراده جدی دولت برای سودآوری در تولید است- اخبار اقتصاد ایران – | بورس سیگنال “”

حسین رئیسی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در مورد بسته 10 بندی دولت در حمایت از بازار سرمایه، اظهار کرد: افراد برای سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه باید نسبت به حفظ سرمایه و سودآوری آن اطمینان خاطر بیشتری داشته باشد تا بتوانند با رغبت و علاقه بیشتری سرمایه‌گذاری کنند که این بسته حمایتی می‌تواند آرامش خاطر مشتریان بازار سرمایه را فراهم کند.

وی با اشاره به اینکه بیمه در همه زمینه‌ها بویژه در حوزه سرمایه‌گذاری که در آن ریسک وجود دارد، امنیت خاطر را برای افراد ایجاد می‌کند تصریح کرد: این موضوع از یک طرف با جمع‌آوری پول‌های سرگردان و سوق دادن سرمایه‌ها به سمت تولید در این روند می‌تواند به ایجاد اشتغال کمک کند و از طرفی مانع ایجاد تورم و بالا رفتن نقدینگی در جامعه شود که این دستاورد نتیجه تصمیم مطلوب دولت و شورای عالی بورس در تدوین این بسته حمایتی است.

عضو کمیسیون آموزش مجلس، ادامه داد: مجلس از این اقدام دولت در حمایت از سرمایه‌گذاران و بازار سرمایه حمایت می‌کند و اگر دولت احساس کند در این بخش خلاء قانونی وجود دارد مجلس آمادگی دارد در بحث سرمایه‌گذاری مردم در بازار سرمایه به دولت کمک کند.

وی گفت: بسته پیشنهادی برای حمایت از بازار سرمایه با همراهی کامل رئیس جمهور در دولت تصویب شده و بیانگر اراده جدی دولت برای سودآوری تولید و صنایع بورسی است.

انتهای پیام/

منبع

ماجرای عرضه سهام دولتی 2 خودروساز بزرگ و 6 نکته مهم/ ضوابط تعیین قیمت بلوک سهام اعلام شود- اخبار بازار سهام | بورس - | ""

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا