اخبار اقتصادی

اخطار به 2 پلتفرم اعلام قیمت مسکن/ پلتفرم‌ها بیشترین دخالت را در بالا بردن قیمت مسکن دارند- اخبار پلیس – اخبار اجتماعی |

اخطار به 2 پلتفرم اعلام قیمت مسکن/ پلتفرم‌ها بیشترین دخالت را در بالا بردن قیمت مسکن دارند- اخبار پلیس – اخبار اجتماعی |

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری ، سردار علی نوروزی؛ رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی فراجا اظهار کرد: برابر قانون، نظام صنفی اتحادیه موظف است واحدهای صنفی دایر شده غیرمجاز را شناسایی کنند تا پلیس با آنها برخورد کند. یک‌هزار و 180 نامه برای اعمال قانون برای بنگاه‌ها به پلیس اماکن ارسال شد و حدوداً از یک‌ هزار و 180 مورد 804 واحد صنفی اعمال قانون شده و 475 واحد صنفی دیگر یا مجوز گرفته‌اند یا نامه جلوگیری از پلمب آورده‌اند. در تهران حدوداً 11 هزار مشاور املاک دارای مجوز داریم.

هشدار خالق اتریوم: این ارزها را نخرید!

نوروزی تصریح کرد: در رابطه با کسب‌وکارهایی که در تعیین قیمت مسکن فعالیت می‌کنند دو پلتفرم را شناسایی کردیم که بیشترین دخالت را در بالا بردن قیمت مسکن داشتند و با همکاری وزارت صمت و اتحادیه کسب و کارهای مجازی آنها را شناسایی کردیم و برای آخرین بار اخطار جدی به این دو پلتفرم داده شد.

وی ادامه داد: مشاورین املاک بالاترین درخواست برای گرفتن مجوز را دارند که مسئله‌ای مورد بررسی است. این پلتفرم‌ها باید تا ابتدای مهر به درگاهی که وزارت راه و شهرسازی اعلام کرده متصل شوند و در غیر این صورت اعمال قانون می‌شوند.

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی فراجا گفت: باید ضوابطی تعیین شود تا افراد متخصص وارد این حوزه شوند.

انتهای پیام/

 

 

 

منبع

تحلیل قیمت نم: تلاش خریداران برای بازگرداندن قیمت – 17 آذر - بورس سیگنال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا