اخبار ارز دیجیتال

اتریوم فرشته نجات ریپل در دادگاه شد!

اتریوم فرشته نجات ریپل در دادگاه شد!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

تحلیلگران JPMorgan، غول خدمات مالی چندملیتی آمریکایی، در گزارشی گفتند که اسناد هینمن که هفته گذشته در کشمکش حقوقی کمیسیون بورس و اوراق بهادار با شرکت ریپل منتشر شد، احتمالاً باعث تمرکززدایی بیشتر در حوزه کریپتو خواهد شد.

اسناد هینمن پیام‌ها و ایمیل‌های داخلی مربوط به سخنرانی ویلیام هینمن مدیر سابق امور مالی شرکت در سال 2018 درباره ETH هستند که می‌گوید اتریوم شبیه به یک کالا است نه اوراق بهادار. او توضیح داد که چنین دارایی‌هایی، زمانی که به اندازه کافی غیرمتمرکز شوند، می‌توانند به کالا تبدیل شوند.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!
تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!
شروع


ریپل از اظهارات موجود در این اسناد برای دفاع از ادعاهای SEC در دادخواست جاری استفاده کرد. از دسامبر 2020، رگولاتورهای ایالات متحده اصرار داشتند که XRP یک اوراق بهادار ثبت‌نشده است؛ زیرا معیارهای لازم برای قبولی در آزمون هاوی را دارد.

آزمون هاوی به پرونده‌‌ای در دادگاه عالی ایالات متحده برای تعیین اینکه آیا تراکنشی واجد شرایط برای قرارداد سرمایه‌گذاری است یا خیر، اشاره دارد.

ریپل اظهار داشت که توکن XRP از زمان تأسیس به همان روشی فروخته شد که اتریوم به فروش می‌رسد؛ بنابراین باید به‌عنوان یک کالا نیز شناخته شود. هر دو طرف درخواست‌های متعددی را ارائه کرده‌اند که صدور حکم را برای دادگاه دشوار کرده است.

افشاگری‌های انجام‌شده در این اسناد هینمن می‌تواند سایر ارزهای دیجیتال را شبیه به ETH و غیرمتمرکزتر کند؛ زیرا غیرمتمرکز شدن بیشتر، شانس اعلام‌نشدن یک دارایی دیجیتال به‌عنوان یک اوراق بهادار را افزایش می‌دهد.


منبع

کریپتو پوتی‌تو

منبع

بازار میم کوین با افزایش قیمت بیت کوین سروسامانی گرفت - ""
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 1 =

nobitex
دکمه بازگشت به بالا