اخبار ارز دیجیتال

اتریوم رکوردشکنی انحلال 71834 را جشن می گیرد!

اتریوم رکوردشکنی انحلال 71834 را جشن می گیرد!

اتریوم رکوردشکنی انحلال 71834 را جشن می گیرد!

همانطور که ردیاب زنجیره ای و بازار Dune Analytics نشان می دهد، اتریوم در میان فروش گسترده در بازار ارزهای دیجیتال رکوردی را به ثبت رساند. نکته بد این است که این رکوردی نیست که بخواهید در تاریخ تجارت یا سرمایه گذاری خود داشته باشید.

آدرسی که به”c2B3c” ختم می شود، به تازگی بزرگترین انحلال در تاریخ این پلتفرم را تجربه کرده است. این پلتفرم بیش از ۷۱,۸۰۰ موقعیت در نقدینگی به قیمت تقریبی ۹۲۷ دلار در ساعت ۷:۳۹ بعد از ظهر از دست داده است. UTC این رکورد به دلیل سقوط گسترده دومین دارایی بزرگ در بازار انواع ارز دیجیتال به ثبت رسید.

به احتمال زیاد، سرمایه‌ گذاران بودجه ‌ای برای پایین آوردن قیمت انحلال نداشته ‌اند. آنها باید با عواقب ناخوشایند وثیقه ‌گذاری کم مواجه شوند، که برای اکثر فعالان بازار، از جمله سرمایه ‌گذاران نهادی مانند سلسیوس و سرمایه سه پیکان، به مشکل تبدیل شده است.

عملکرد قیمت اتریوم بازیکنان بزرگ را از بین می برد

یکی از غیرمنتظره ‌ترین حرکت‌ ها در بازار، سقوط اتریوم به زیر ۹۰۰ دلار بود که قبلاً چیزی غیرممکن تلقی می ‌شد، به خصوص زمانی که اتریوم تقریباً ۵۰۰۰ دلار معامله می ‌شد.

چنین کاهش عظیمی ناشی از یک آبشار نقدینگی است که هم در بازارهای مشتقه و هم در بازارهای وام رخ داد. با انحلال بیشتر موقعیت های بزرگ، معامله گران و سرمایه گذاران بیشتری موقعیت های خود را می بندند و اتر خود را با قیمت بازار تخلیه می کنند و قیمت دارایی را حتی پایین تر می برند.

متأسفانه، هیچ اندیکاتوری هیچ نوع جریان ورودی را نشان نمی دهد، که تعجب آور نیست؛ زیرا ETH با از دست دادن بیش از ۴۰ درصد از ارزش خود از ۱۰ ژوئن، یکی از بدترین دارایی ها در هر دو بازار مالی و ارزهای دیجیتال است.

در زمان انتشار این پست توسط بورس سیگنال “”، اتریوم به قیمت ۱۰۳۰ دلار تغییر می کند و با موفقیت به بالای آستانه ۱۰۰۰ دلار بازگشته است. پایین ترین قیمت یک هفته ای در حال حاضر ۸۸۵ دلار است.
منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − چهار =

دکمه بازگشت به بالا