اخبار ارز دیجیتال

ابراز علاقه نهنگ‌های اتریوم به توکن BONE شیبا!

ابراز علاقه نهنگ‌های اتریوم به توکن BONE شیبا!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بر اساس داده‌های ارائه‌شده توسط پلتفرم Whale Stats، بون (BONE) به پراستفاده‌ترین قرارداد هوشمند در میان ۱۰۰۰ نهنگ برتر اتریوم تبدیل شده است. این اتفاق می‌تواند به دلیل افزایش ناگهانی ارزش این توکن در هفته گذشته باشد.
بون، یکی از سه توکن اصلی و بومی در اکوسیستم شیبا اینو است. عرضه کل این توکن نیز برابر با ۲۵۰ میلیون تعیین شده است. در حال حاضر، تنها ۲۳۰ میلیون توکن بون منتشر می‌شود؛ چراکه جامعه شیبا تصمیم گرفته که ۲۰ میلیون توکن باقی‌مانده را برای اعتبارسنج‌های شیباریوم ذخیره کند.
بون در حال حاضر با قیمت ۱٫۴۷ دلار معامله می‌شود. این قیمت در هفته گذشته، حدود ۲۰ درصد افزایش یافته است. این افزایش قیمت احتمالا به دلیل لیست شدن این توکن در صرافی‌های مختلف ازجمله صرافی MEXC، BlueBit، FCF Pay و Switchere است.
پیش‌بینی می‌شود پلتفرم‌های دیگری نیز با افزایش محبوبیت این ارز دیجیتال، آن را به فهرست خود اضافه کنند.
در این‌ بین، ارزش شیبا اینو به روند کاهشی خود ادامه می‌دهد. قیمت این ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته، ۳٫۸۵ درصد کاهش یافته است. با این‌ وجود، شیبا اینو همچنان بعد از اتریوم، دومین دارایی بزرگ در کیف پول‌ نهنگ‌های اتریوم بوده و علی‌رغم رکود فعلی، تعداد هولدرهای آن به‌طور پیوسته در حال افزایش است.
بر اساس گزارش‌ها تعداد کیف پول‌های حاوی شیبا اینو در ماه سپتامبر، ۱۰۰ هزار عدد و در هفت روز گذشته، ۳۵،۳۰۲ عدد افزایش یافته است.

دریافت ۲۰۰,۰۰۰ شیبا رایگان
با ثبت نام در صرافی ارز پلاس ۲۰۰,۰۰۰ شیبا هدیه بگیر!
دریافت جایزه
منبع بی‌این کریپتو

منبع

رمزارز ملی مکزیک تا سال 2024 آماده عرضه می‌شود | بورس سیگنال
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − ده =

nobitex
دکمه بازگشت به بالا