اخبار ارز دیجیتال

آیا پرونده ورشکستگی بعدی مربوط به صرافی جمینی است؟ – “”

آیا پرونده ورشکستگی بعدی مربوط به صرافی جمینی است؟ – بورس سیگنال “”

آیا پرونده ورشکستگی بعدی مربوط به صرافی جمینی است؟

صرافی جمینی پس از اخراج تعداد زیادی از کسب و کارهای ارز دیجیتال، به دلیل عدم ثبات در بازار تعدادی از نیروی کار خود را نیز اخراج می کند.

طبق یادداشتی که رسانه ‌ها به آن دسترسی پیدا کردند، صرافی ارزهای دیجیتال جمینی قصد دارد ۱۰ درصد از نیروی کار خود را اخراج کند. این اخراج ها پس از آن اتفاق می افتد که مشتریان این صرافی تحت تأثیر ورشکستگی جنسیس کپیتال به دلیل سقوط FTX قرار گرفتند.

این بار صرافی جمینی حداقل دور سوم اخراج کارکنان را در طی هشت ماه گذشته اجرا کرد. روز دوشنبه، کامرون وینکلووس، مدیرعامل جمینی، پیامی را در اسلک ارسال کرد. او در این یادداشت کارکنانی که در داخل به آنها “فضانورد” می گویند را از آخرین دور اخراج ها مطلع کرد.

جمینی و جنسیس از فوریه ۲۰۲۱ با یکدیگر همکاری می کردند. این همکاری به این دلیل بود که Gemini Earn، با بازده بالا را به عنوان مدرکی از پیوندهای محکم صرافی با جنسیس بیمار ارائه دهند. در ابتدای این ماه بود که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده شکایتی علیه این صرافی جمینی و جنسیس تنظیم کرد. این کمیسیون ادعا کرد که آنها اوراق بهادار ثبت نشده را از طریق پلتفرم Gemini Earn به فعالان بازار فروختند.

بر اساس این گزارش، مشتریان Gemini Earn در اسناد ورشکستگی به عنوان بزرگترین طلبکار بدون وثیقه جنسیس با ادعای بیش از ۷۶۵ میلیون دلار شناسایی شدند.

صرافی جمینی و دیگر شرکتهای ورشکسته در زمستان کریپتو

طی چند هفته گذشته، تعدادی از شرکت‌ های برجسته ارزهای دیجیتال، مانند Coinbase، Crypto.com، Blockchain.com و ConsenSys، نیروی کار خود را به دلیل زمستان فعلی ارزهای دیجیتال تعدیل کردند. صرافی جمینی قبلا در ماه جولای تعداد کارمندان بیشتری را اخراج کرده بود. قبل از آن هم ۱۰ درصد از نیروی کار خود را در ماه ژوئن تعدیل کرده بود. بر اساس اطلاعات اخیر بورس سیگنال “”، تعداد افراد جمینی از ۱۱۰۰ نفر در ابتدای سال ۲۰۲۲ به چیزی بین ۶۵۰ تا ۷۰۰ نفر در پایان سال ۲۰۲۲ کاهش یافت.


منبع

دام‌های کلاهبرداری ارزهای دیجیتال در سال 2022

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 2 =

دکمه بازگشت به بالا