اخبار ارز دیجیتال

آیا بایننس با خشم دادستان های ایالات متحده روبرو می شود؟ – “”

آیا بایننس با خشم دادستان های ایالات متحده روبرو می شود؟ – بورس سیگنال “”

آیا بایننس با خشم دادستان های ایالات متحده روبرو می شود؟

مقامات ایالات متحده در حال بررسی معاملات شرکت ها با صرافی بایننس برای کشف جرایم پولشویی هستند.

دادستان های فدرال اکنون به دنبال ارتباط Binance با صندوق های تامینی آمریکایی هستند. بر اساس جدیدترین گزارشات CoinGape دفتر دادستانی امریکا در ماه‌ های اخیر احضاریه ‌هایی را صادر کرد. در این احضاریه ها به شرکت‌ های سرمایه ‌گذاری دستور داد که جزئیات ارتباطات خود را با صرافی بایننس ارائه دهند.

آیا مشکلات بایننس بیشتر شد؟

احضاریه ‌ها در زمانی صادر شدند که این صرافی تحت نظارت فزاینده رسانه ‌ها و مقامات در مورد روش ‌های تجاری و مالی خود قرار دارد. این انتقادات در پی سقوط FTX، که اعتماد سرمایه ‌گذاران را در بازار بی‌ ثبات و ناپایدار ارز دیجیتال متزلزل کرد، به اوج خود رسید.

به گفته حقوقدانان، مقامات ایالات متحده هنوز در حال بررسی شواهد و توافق احتمالی با بایننس هستند. این نشان می‌ دهد که احضاریه ‌ها به دنبال طرح اتهام علیه صرافی کریپتو یا صندوق‌ های تامینی نیستند.

مشکلات حقوقی رو به رشد صرافی

به گفته کارشناسان حقوقی، Binance سال ‌ها نقض قوانین انجام داده است. این صرافی با طفره رفتن از قوانین و بهره ‌برداری از خلأهای قانونی برای ادامه کسب‌وکار خود در بسیاری از کشورها، شهرت دارد. قانونگذاران نگران نقش این پلتفرم در پولشویی بودند.  طبق گزارش‌ ها، این صرافی سال گذشته با بازار وب تاریک روسی Hydra مرتبط بود. رسانه‌ های برجسته آن را «مرکزی برای هکرها، کلاهبرداران و قاچاقچیان مواد مخدر» نامیدند.

با این حال، بایننس به شدت این اتهامات را رد کرد و با انتشار بیانیه ای رسمی به همراه یک وبلاگ از نمایه رسمی توییتر شرکت، به طور علنی به این گزارش اعتراض کرد.

براساس گزارشات بورس سیگنال “”، بایننس، اخیرا، تلاش هایی را برای افزایش تعهد خود انجام داد. این صرافی تلاش ‌هایی برای افزایش نیروی کار خود در بخش امنیت و انطباق با ضریب ۵۰۰ درصدی در سال ۲۰۲۲ انجام داد.


منبع

چه افرادی و چگونه بیشترین سود را از بیت‌کوین می‌برند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 9 =

دکمه بازگشت به بالا