اخبار ارز دیجیتال

آیا باید منتظر پخش فیلم شیبا اینو باشیم؟! – “”

آیا باید منتظر پخش فیلم شیبا اینو باشیم؟! – بورس سیگنال “”

آیا باید منتظر پخش فیلم شیبا اینو باشیم؟!

مطابق اخبار شیبا اینو، رهبر این ارز دیجیتال، شیتوشی کوساما، اخیرا هنرپیشه ای به نام شان رومی را مورد توجه قرار داده است. در ۱۷ مارس، این هنرپیشه ۲۹ ساله شد و شیتوشی یک توییت تبریک تولد منتشر کرد. همچنین شیتوشی او را تگ کرد و رومی را بازیگر مورد علاقه خود نامید.

او در توییتی به این هنرپیشه نوشت: کارت عالی است. ادامه بده

رومی در پاسخ به توییت او یک کامنت تشکر منتشر کرد.

این اتفاق پس از آن رخ داد که شایعاتی در توییتر شیبا اینو منتشر شد. این شایعات در مورد این بود که Shytoshi Kusama قصد دارد مستندی در مورد Shiba Inu در نتفلیکس بسازد. این ادعاها حاکی از آن است که در این فیلم با همه سازندگان، از جمله، شاید خود شیتوشی کوساما مصاحبه خواهد شد.

با این حال، اکنون شیتوشی کوساما به طور فعال شان رومی را در توییتر تگ می کند. قبل تر بورس سیگنال “” گزارش داد که مارسی جاسترو، مشاور متاورس شیبا در حال گفتگو با تد شیلوویتز، آینده پژوه استودیوی پارامونت پیکچرز مشاهده شد. به نظر می رسد برخی از علاقه مندان به میم کوین شیبا اینو فکر می کنند که بنابر شایعات این فیلم مستند ممکن است از یک مستند به یک فیلم داستانی تبدیل شود.

رومی یک بازیگر هندی الاصل است و به خاطر بازی در فیلم های بالیوودی شهرت دارد.

به نقل از یوتودی، لوسی ساسینکووا، علاقه‌ مند به شیب، توییت جالبی منتشر کرد. در این توییت به این نکته اشاره شد که شیتوشی یا در حال معاشقه با رومی است یا به دنبال بازیگری در فیلم شیب است. کوساما در پاسخ به آن توییت، میم یک سگ شاد شیبا اینو را با هشتگ «بدون نظر» (No Comment) منتشر کرد.

با این حال وی در مورد صحت یا عدم صحت شایعات ساخت این فیلم اظهار نظری نکرد.

منبع

۳ میم کوینی که شانس پیشی گرفتن از دوج کوین و شیبا را دارند!
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − سیزده =

nobitex
دکمه بازگشت به بالا