اخبار ارز دیجیتال

آیا امکان انفجار قیمت آربیتروم در آینده وجود دارد؟ – “”

آیا امکان انفجار قیمت آربیتروم در آینده وجود دارد؟ – بورس سیگنال “”

آیا امکان انفجار قیمت آربیتروم در آینده وجود دارد؟

به گزارش DefiLlama، مجموع حجم ارز دیجیتال آربیتروم به ارزش ۲.۱۷ میلیارد دلار رسید. در حال حاضر، ۲۳ درصد از ارزش کل Arbitrum، یعنی تقریباً نیم میلیون دلار، در GMX بلوکه شده است. صرافی غیرمتمرکزی که باعث خشم در دنیای دیفای شد.

آخرین باری که TVL راه‌ حل لایه ۲ اتریوم به تعداد مشابهی رسید، در نوامبر ۲۰۲۱ بود. زمانی که بازار ارزهای دیجیتال در غروب آخرین روند صعودی خود بود. Arbitrum اکنون از نظر این شاخص در بین تمام بلاک چین ها در رتبه چهارم قرار دارد. یعنی رتبه آن  پس از اتریوم  (ETH)، ترون  (TRX) و BSC از بایننس قرار دارد.

اقدام قیمت آربیتروم

در این میان، به نظر می ‌رسد که قیمت توکن Arbitrum، که ایردراپ هیجان‌ انگیز آن در این هفته رخ داد، به پایین‌ترین حد خود رسید. ارزش ها البته لوکال هستند، با توجه به اینکه این توکن در کمتر از یک هفته در فهرست صرافی های گوناگونی قرار گرفت. پایین ترین سطح مطلق در ۱.۱۱ دلار به ازای هر ARB باقی ماند که در شروع معاملات تعیین شده بود. با این وجود، با پیشروی در این هفته، قیمت ARB کمتر از پایین ترین سطح ۱.۱۷ دلاری قرار نگرفت.

در حال حاضر، طبق گزارشات بورس سیگنال “”، از ۱.۲۷۵ میلیارد ARB در airdrop، ۹۸۹.۸ میلیون توکن یا ۸۵.۲ درصد توسط شرکت کنندگان آن ادعا شد. این واقعیت که هنگام عرضه توکن رایگان قیمت ها در پایین ترین سطحشان هستند، نشان می دهد که در آینده احتمال افزایش قیمت آربیتروم وجود دارد.

منبع

خبر شوکه‌کننده برای ماینرهای بیت کوین!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + هشت =

دکمه بازگشت به بالا