اخبار ارز دیجیتال

آنتی‌ویروس‌های پروتکل De.Fi به اکوسیستم پالیگان وارد می‌شود

آنتی‌ویروس‌های پروتکل De.Fi به اکوسیستم پالیگان وارد می‌شود

شبکه پالیگان در همکاری با De.Fi، قصد دارد آنتی‌ویروس‌های این پروتکل را به اکوسیستم خود وارد کند. ابزار آنتی‌ویروس این پروتکل می‌تواند مشکلاتی مانند حملات فیشینگ، آسیب‌پذیری قراردادهای هوشمند و حملات دیگر را شناسایی کرده و به کاربران هشدار دهد.

به گزارش بی‌این‌کیریپتو، ابزارهای De.Fi به دو دسته تقسیم می‌شود. اولین ابزار، De.Fi شیلد (De.Fi Shield) نام دارد که مثل یک آنتی ویروس سنتی عمل می‌کند و فایل‌های دانلودشده در رایانه‌های شخصی کاربران را اسکن می‌کند. این ابزار، قراردادهای هوشمند کیف پول‌های ارز دیجیتال را هم اسکن می‌کند و به کاربران کمک می‌کند تا از قراردادهای خطرناک دوری کنند. علاوه بر این، به آن‌ها اعلام می‌کند که کدام یک از اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز مخرب هستند تا از هرگونه هک یا نقض‌های امنیتی دور بمانند.

آنتی‌ویروس‌های پروتکل De.Fi به اکوسیستم پالیگان وارد می‌شود واریز و برداشت بدون محدودیت در صرافی اتراکس آنتی‌ویروس‌های پروتکل De.Fi به اکوسیستم پالیگان وارد می‌شود
با ثبت نام در اتراکس 50 هزار شیبا و 500 هزار بیت تورنت هدیه بگیرید!
هدیه بگیر!

دومین ابزار اسکنر (De.Fi Scanner) نام دارد که با دقت زیادی به کاربرانش کمک می‌کند تا از توکن‌های بی‌همتا، ارزهای دیجیتال یا صندوق‌های (Vault) استکینگ خطرناک دور بمانند. با استفاده از این ابزار، کاربران می‌توانند امنیت دارایی‌هایشان را بررسی کنند و با آگاهی بیشتری از سرمایه‌گذاری‌های پرریسک دوری کنند.

ابزارهای آنتی ویروس در دنیای وب ۳.۰، مفهوم نسبتا جدیدی هستند؛ اما با توجه به اینکه سرمایه‌گذاران بازار ارزهای دیجیتال فقط در سال ۲۰۲۳ نزدیک به ۴.۱۷ میلیارد دلار را به‌خاطر اکسپلویت از دست داده‌اند، اهمیت زیادی دارند. با این حال، ساختار متفاوت دنیای وب ۲ و وب ۳ باعث می‌شود که ماهیت آنتی ویروس‌های مناسب برای هر یک از آن‌ها هم تغییر کند.

منبع

پامپ و دامپ شدید قیمت پای نتورک (PI) پس از لیستینگ مشکوک در صرافی هیوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + چهار =

دکمه بازگشت به بالا