اخبار

آغاز عملیات بازارگردانی 3 شرکت فرابورسی- اخبار بازار سهام | بورس – اخبار اقتصادی تسنیم

خبرنگار اقتصادی ، شرکت فرابورس ایران از آغاز بازارگردانی شرکت بیمه دی با نماد معاملاتی “ودی” از روز سه‌شنبه(14بهمن) و شرکت بازرگانی صنعتی آینده‌سازان بهشت پارس با نماد معاملاتی “آینده” از روز  چهارشنبه(15 بهمن) به روش مبتنی بر حراج خبر داد.

بازارگردانی شرکت کشت و صنعت شهداب ناب خراسان با نماد معاملاتی “غشهداب” نیز در فرابورس ایران به روش مبتنی بر حراج از امروز(دوشنبه) آغاز می‌شود.

شایان ذکر است در حالی از 10 مهرماه امسال تمامی شرکت‌های بورسی و تا 15 مهر شرکت‌های حاضر در فرابورس ملزم به معرفی بازارگردان شدند که به گفته مدیر نظارت بر ناشران بورس، همه ناشران پذیرفته شده در بورس موظفند برای انعقاد قرارداد بازارگردانی و معرفی بازارگردان به بورس اوراق بهادار تهران یا فرابورس ایران اقدام کنند.

بر این اساس در صورت اجرا نکردن این ابلاغیه، ناشران متخلف محسوب و جرایم برای آنان در نظر گرفته می‌شود که این جرایم و ضمانت اجرایی شامل تذکر، اخطار، محدودیت موقت یا دائم در دسترسی به سامانه معاملات، تعلیق یا لغو مجوزهای صادره توسط سازمان، محرومیت دریافت خدمات از ارکان بازار سرمایه برای مدت معین، جریمه نقدی، محرومیت از تصدی در هیئت مدیره اشخاص تحت نظارت، سلب صلاحیت و لغو پذیرش می‌شود.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در دستور کار است
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − چهارده =

nobitex
دکمه بازگشت به بالا