اخبار اقتصادی

آخرین اخبار حوادث چهارشنبه سوری 23 اسفند 1401 – تجارت‌نیوز | خبر اقتصادی امروز

چهارشنبه سوری امسال هم مانند سال‌های دیگر با حوادث همراه شده است. از این رو بورس سیگنال برای پوشش اخبار حوادث و اطلاعیه‌های مهم در رابطه با چهارشنبه سوری اقدام به تهیه گزارش و پوشش تمام اخبار حوادث چهارشنبه سوری نموده است.

بورس سیگنال، جدیدترین اخبار حوادث چهارشنبه سوری امسال را در ادامه بخوانید.

آخرین آمار مصدومان چهارشنبه سوری تهران

رئیس مرکز اورژانس تهران از مصدومیت ۱۰ نفر و فوت ۴ تن بر اثر حوادث مرتبط با چهارشنبه‌سوری امسال خبر داد.

یحیی صالح‌طبری درباره آمار مصدومان حوادث مرتبط با چهارشنبه‌سوری امسال اظهار کرد: حوادث مرتبط با چهارشنبه پایان سال در تهران تاکنون 10 مصدوم و 4 نفر فوتی برجای گذاشته است.

رئیس مرکز اورژانس تهران با اشاره به اقداماتی برای کاهش مخاطرات حوادث چهارشنبه‌سوری افزود: از پرتاب ظروف کپسولی و حشره‌کش‌ها به درون آتش خودداری کنید زیرا این وسایل خاصیت انفجاری دارند؛ مواد منفجره را به سمت محل عبور افراد پرتاب نکنید؛ مواد محترقه را در ظروف پلاستیکی شیشه‌ای و فلزی قرار ندهید؛ مواد محترقه غیراستاندارد از قبیل اکلیل سرنج و کلرات اصلی‌ترین گزینه در انفجارها و آسیب‌دیدگی‌های شدید در بین جوانان هستند.

وی ادامه داد: از انجام هرگونه اقدام به آتش‌بازی در اماکن سربسته و مکان‌های دارای وزش شدید باد خودداری کنید و از پوشیدن لباس‌های بلند، گشاد و از جنس پلاستیکی در هنگام پریدن از روی آتش نیز خودداری کنید.

#آخرین #اخبار #حوادث #چهارشنبه #سوری #اسفند #تجارتنیوز
منبع

پرداخت وام 200 میلیون تومانی مسکن روستایی از اول تیر- اخبار راه و مسکن - | ""

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا